AKBEM'le Üniversiteye Hazırlanıyoruz

29-01-2019
asmek-haberler

Altındağ AKBEM ve Korkuteli AKBEM'deki Matematik, Kimya, İngilizce, Matematik ve Fizik kurslarımız sayesinde öğrencilerimiz okul müfredatına yönelik eğitim almalarının yanı sıra, alanında uzman usta öğreticilerimiz sayesinde üniversite sınavına yönelik hazırlıkta yapmaktadırlar.


11 - 12. Sınıfların almış oldukları eğitim doğrultusunda yıl içine yayılmış periyodik deneme sınavlarına girerek, bu sınavlar sayesinde öğrencilerimiz test tekniğini geliştirmektedirler.


Sınavlara hazırlanmanın uzun soluklu bir iş olduğunu bilincindeki kurumumuz, çalıştıkları konuları ezberlemek yerine o konuları anlamaya, kavramaya çalışan öğrenciler yetiştirmektedir. Bunu hayata geçirmenin en etkili yollarından biride her öğrencimiz için uygulanan ayrı çalışma programı hazırlanmış olmasıdır. Ayrıca ek derslerle işlenen konular öğretmenler tarafından özet olarak tekrar edilir ve konuyla ilgili sorular çözülür. Bu derslere düzenli olarak katılan öğrencilerimiz, anlatılan konuları pekiştirmesi ve eksiklerini tamamlaması sağlanır...Bu haber 268 kişi tarafından okunmuştur.


Öğretmen Girişi
Personel Girişi